Feministické magazíny

Tom Tom Magazine Bubenice. Vychází i tištěně. (USA)

Missy Magazine Politika, kultura, sex, DIY. Vychází i tištěně. (Německo)

EMMA Kultura, sport, umění, sexismus, práce, rodičovství, sexuality, známé ženy, tělo, duše, migrace, emmancipace. Vychází i tištěně. (Německo)

Womankind Magazine Literatura, umění, psychologie, společnost, kultura, konzumerismus, seberozvoj.  Vychází i tištěně. (Austrálie)

Mutha Magazine Realita mateřství ze všech úhlů. Dobrý mámy, špatný mámy, adopce, náboženství, mlíko, queer rodiny, plodnost, těhotenství, porody, spánek, randění, cestování,  změněná těla, teenageři, matky psavkyně. Pouze online. (USA)

Original Plumbing Dlouhá tradice trans* kultury a aktivismu. Coming out, tranzice, cestování, rodičovství, škola, práce, móda, umění, vztahy, vzory, komunita. Vychází i tištěně. (USA)

Misadventures Příroda, cestování, surfování, stanování, bydlení v přívěsu, recenze outdoorových potřeb, rady, tipy, návody, komunita božích a nebojácných žen. Dva roky vychází online, první tištěné číslo vyjde v prosinci 2015. (USA)

Shameless Inkluzivní feminismus pro mládež všech pohlaví. Hudba, umění, kultura, politika, vztahy a sex, móda, technologie, příroda, jídlo, zdraví, finanční gramotnost, škola, práce. Vychází i tištěně. (Kanada)

Guts Magazine Potravinová spravedlnost, rodičovství, komiksy, gentrifikace, sport, neplacená práce žen, sexismus v restauracích, popkultura, původní obyvatelstvo. Tištěně vychází jednou za dva roky, jinak je to blog. (Kanada)

Herizons Feministická satira, aktivismus, zdraví, kultura, příroda, právní kauzy. Vychází i tištěně. (Kanada)

BUST Popkultura, móda, DIY. Vychází i tištěně. (USA)

an.schläge Politika, společnost, kultura. Největší feministický magazín v Rakousku. Vychází i tištěně.

Queerulant_in Queer feministická a trans* témata. Vychází i tištěně. (Německo)

A na závěr: v březnu 2015 vydal newyorský Feminist Press výběr toho nejlepšího z časopisu $pread, psaného sexuálními pracovnicemi a určeného sexuálním pracovnicím, který vycházel v letech 2005 – 2011. Antologie je průřezem všeho, na co se časopis zaměřoval: kultura sexbyznysu, jeho obraz v médiích, osobní příběhy a aktivismus, ale najdete zde i historii časopisu samotného a příběh o tom, jak i po svém zániku dále nabýval na popularitě.

***